DOLAR %
EURO %
GRAM GOLD %
QUARTER G. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam

Safter

Son Güncelleme :

27 Şubat 2024 - 11:19

Safter

Safter Marine: Deniz Tutkusunu Teknolojiyle Buluşturan Lider

Her büyük serüvenin bir başlangıcı vardır ve Safter Marine’in deniz tutkusuyla başlayan hikayesi de öyle. 2003 yılından bu yana gezi amaçlı tekne üretimi ve denizcilik sektöründeki çeşitli yatırımlarıyla adını duyuran Safter Marine, 8000 metrekarelik kapalı ve 6000 metrekarelik açık alana sahip modern üretim tesislerinde faaliyet göstermektedir.

Safter Marine, iç dinamiklerini ve denizcilikteki tecrübesini birleştirerek ürettiği tekne modelleriyle deniz severlerin takdirini kazanmıştır. Firma, kaliteli üretim anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle denizcilik sektörüne yeni bir bakış açısı getirmektedir. Teknolojik altyapısını sürekli olarak geliştiren ve üretim kapasitesini artıran Safter Marine, 11 ila 24 fit arasında değişen gezi tekneleri üretmektedir.

Misyonumuz: Herkesi tekne sahibi yapmak ve deniz tutkusunu dünya sularında özel tasarım teknelerle buluşturarak, kaliteli üretim anlayışını lüks standartlara yükseltmektir.

Vizyonumuz: Denizcilik sektöründe fiber tekne teknolojisini kullanarak, yetenekli ve tecrübeli zanaatkarlarımızın emeğini müşterilerimizin istek ve tutkularını üstün kalite ve hizmet anlayışıyla birleştirerek sektörün öncüsü olmaktır.

Safter Marine olarak, deniz tutkusunu teknolojiyle buluşturarak her geçen gün daha da ileriye gitmek için kararlılıkla çalışıyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini aşmak ve denizcilik dünyasında öncü olmak için özveriyle çalışıyoruz.

Boats Group